CAB493RF-0050-A-1-E
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB493RF-0050-A-1-E
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF I,SMA female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷6GHz
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP69K |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 50mm |