Product code: CAB497RF-0150-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB497RF-0150-A-1
Product downloads
Specification for Cable; MMCX male,SMA female; angled,straight; -40÷125°C; 0÷6GHz
Operating temperature -40...125°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 150mm