Product code: CAB526RF-0050-A-1-S
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB526RF-0050-A-1-S
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF LK,SMA female; -40÷85°C; 0÷6GHz; 50mm; 50Ω; IP69K
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP69K
Impedance 50Ω
Cable length 50mm