Product code: CAB526RF-0200-A-1-E
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB526RF-0200-A-1-E
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Impedance
  • Cable length
  • Connector variant
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Cable/adapter structure
  • Insulation colour
  • Gasket material
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF LK,SMA female; -40÷85°C; 0÷6GHz; 200mm; 50Ω; IP69K
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP69K
Impedance 50Ω
Cable length 200mm