DIODES INC. - D12V0X1B2LP-7B - ESD Protection Device, 25 V, X1-DFN1006, 2 Pins, 12 V, 250 mW
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
D12V0X1B2LP-7B
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: D12V0X1B2LP-7B
Product downloads
Specification for DIODES INC. - D12V0X1B2LP-7B - ESD Protection Device, 25 V, X1-DFN1006, 2 Pins, 12 V, 250 mW