DIODES INC. - D24V0F2U3WQ-7 - ESD Protection Device, 50 V, SOT-323, 3 Pins, 24 V, 250 mW
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: D24V0F2U3WQ-7
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: D24V0F2U3WQ-7
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for DIODES INC. - D24V0F2U3WQ-7 - ESD Protection Device, 50 V, SOT-323, 3 Pins, 24 V, 250 mW