DIODES INC. - D24V0H1U2LP-7B - ESD Protection Device, 42 V, X1-DFN1006, 2 Pins, 24 V, 250 mW
Product code:
D24V0H1U2LP-7B
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: D24V0H1U2LP-7B
Product downloads
Specification for DIODES INC. - D24V0H1U2LP-7B - ESD Protection Device, 42 V, X1-DFN1006, 2 Pins, 24 V, 250 mW