DIODES INC. - D24V0S1U2TQ-7 - ESD Protection Device, 36 V, SOD-523, 2 Pins, 24 V, 250 mW
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: D24V0S1U2TQ-7
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: D24V0S1U2TQ-7
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for DIODES INC. - D24V0S1U2TQ-7 - ESD Protection Device, 36 V, SOD-523, 2 Pins, 24 V, 250 mW