DIODES INC. - D3V3HN1B2LP-7B - ESD Protection Device, 8.5 V, UDFN1006, 2 Pins, 3.3 V, 250 mW
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: D3V3HN1B2LP-7B
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: D3V3HN1B2LP-7B
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for DIODES INC. - D3V3HN1B2LP-7B - ESD Protection Device, 8.5 V, UDFN1006, 2 Pins, 3.3 V, 250 mW