DIODES INC. - D55V0M1B2WSQ-7 - ESD Protection Device, 100 V, SOD-323, 2 Pins, 55 V
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
D55V0M1B2WSQ-7
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: D55V0M1B2WSQ-7
Product downloads
Specification for DIODES INC. - D55V0M1B2WSQ-7 - ESD Protection Device, 100 V, SOD-323, 2 Pins, 55 V