DIODES INC. - DESD3V3Z1BCSF-7 - ESD Protection Device, 11.5 V, X2-DSN0603, 2 Pins, 3.3 V, 250 mW
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
DESD3V3Z1BCSF-7
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: DESD3V3Z1BCSF-7
Product downloads
Specification for DIODES INC. - DESD3V3Z1BCSF-7 - ESD Protection Device, 11.5 V, X2-DSN0603, 2 Pins, 3.3 V, 250 mW