DIODES INC. - DESD3V3Z1BCSF-7 - ESD Protection Device, 11.5 V, X2-DSN0603, 2 Pins, 3.3 V, 250 mW
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: DESD3V3Z1BCSF-7
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: DESD3V3Z1BCSF-7
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for DIODES INC. - DESD3V3Z1BCSF-7 - ESD Protection Device, 11.5 V, X2-DSN0603, 2 Pins, 3.3 V, 250 mW