DIODES INC. - DFLT30A-7 - TVS Diode, DFLT Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, PowerDI 123, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: DFLT30A-7
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: DFLT30A-7
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for DIODES INC. - DFLT30A-7 - TVS Diode, DFLT Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, PowerDI 123, 2 Pins