INFINEON - ESD5V3U2U03FH6327XTSA1 - ESD Protection Device, 28 V, TSFP, 3 Pins, 5.3 V, ESD5V3U2U Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: ESD5V3U2U03FH6327XTSA1
Manufacturer: INFINEON TECHNOLOGIES
Manufacturer code: ESD5V3U2U03FH6327XTSA1
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for INFINEON - ESD5V3U2U03FH6327XTSA1 - ESD Protection Device, 28 V, TSFP, 3 Pins, 5.3 V, ESD5V3U2U Series