Product code: ESDA8P80-1U1M
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: ESDA8P80-1U1M
  • Number of pins
Product downloads
Specification for Diode: TVS; 1.1kW; 80A; unidirectional; ESD; 6.9kV/mm; 4.8E-07mAh