ON SEMICONDUCTOR - FR015L3EZ - TVS Diode, Unidirectional, 20 V, 15 V, WDFN, 6 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: FR015L3EZ
Manufacturer: ON SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: FR015L3EZ
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for ON SEMICONDUCTOR - FR015L3EZ - TVS Diode, Unidirectional, 20 V, 15 V, WDFN, 6 Pins