H.FL75-2LP-084H-A-100
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: H.FL75-2LP-084H-A-100
Manufacturer: HIROSE
Manufacturer code: H.FL75-2LP-084H-A-100
  • Operating temperature
  • Connector
  • Kind of connector
  • Impedance
  • Cable length
  • Frequency
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Spatial orientation
  • Insulation colour
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for H.FL75-2LP-084H-A-100
Operating temperature -40...90°C
Connector plug
Kind of connector female
Impedance 75Ω
Cable length 100mm
Frequency 1.5GHz