Operational amplifier; 850MHz; Channels: 2; SO8; ±4.5÷5.5VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
HFA1130IBZ
Manufacturer: RENESAS
Manufacturer code: HFA1130IBZ
Product downloads
Specification for Operational amplifier; 850MHz; Channels: 2; SO8; ±4.5÷5.5VDC
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 2 |
| Number of pins | 8 |
| Max operating temperature | 85°C |
| Voltage supply range | ± 4.5...5.5V DC |