Optocoupler; SMD; Ch: 4; OUT: Darlington; Uinsul: 4.42kV; Uce: 30V
Multiples:
750.0
Minimum quantity:
750.0
Product code:
ILQ32-X009T
Manufacturer: VISHAY
Manufacturer code: ILQ32-X009T
Product downloads
Specification for Optocoupler; SMD; Ch: 4; OUT: Darlington; Uinsul: 4.42kV; Uce: 30V
| Mounting | SMD |
| Number of channels | 4 |
| Max. off-state voltage | 3V |
| Turn-on time | 15µs |
| Insulation voltage | 4.42kV |
| Collector-emitter voltage | 30V |
| Turn-off time | 30µs |
| CTR@If | 500%@10mA |
| Conform to the norm | UL |