Operational amplifier; 3.5Hz; 2.25÷6V; Channels: 1; SO8
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
ISL28134IBZ
Manufacturer: RENESAS (INTERSIL)
Manufacturer code: ISL28134IBZ
Product downloads
Specification for Operational amplifier; 3.5Hz; 2.25÷6V; Channels: 1; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | zero-drift |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 3.5MHz |
| Slew rate | 1.5V/μs |