PMIC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
KA5L0380RYDTU
Manufacturer: ONSEMI
Manufacturer code: KA5L0380RYDTU
Specification for PMIC
| Output current | 2.1A |
| Mounting | THT |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Power | 75W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| On-state resistance | 5Ω |
| Topology | flyback, forward |
| Frequency | 50kHz |
| Output voltage | 800V |
| Kind of integrated circuit | PWM controller |