Product code: KL-128/75/SW
Manufacturer: SEIFERT ELECTRONIC
Manufacturer code: KL-128/75/SW
  • Colour
  • Material
  • Application
  • Application
  • Width
  • Length
  • Height
  • Material finishing
  • Type of heatsink
  • Heatsink shape
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for Heatsink: extruded; grilled; SOT93,TO218,TO220,TO247,TOP3; black
Colour black
Material aluminium
Application SOT93, TO218, TO220, TO247, TOP3
Width 46mm
Length 75mm
Height 33mm