LITTELFUSE - LC03-3.3BTG - TVS Diode, SPA LC03-3.3 Series, Unidirectional, 3.3 V, 17 V, SOIC, 8 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: LC03-3.3BTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: LC03-3.3BTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - LC03-3.3BTG - TVS Diode, SPA LC03-3.3 Series, Unidirectional, 3.3 V, 17 V, SOIC, 8 Pins