Product code: MA12N B61400000000
Manufacturer: LUMEL
Manufacturer code: MA12N B61400000000
  • Mounting
  • IP rating
  • Series
  • Standard equipment
  • Scale length
  • Type of meter
  • Measurement
  • Kind of meter
  • Kind of meter
  • Dimensions (W x H x D)
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Meter; on panel; analogue; -400V÷0÷400V; Class: 1,5; IP52; 600V
Mounting on panel
IP rating IP52
Series MA12
Standard equipment mounting holder x4
Scale length 160mm
Type of meter voltmeter
Measurement DC voltage
Kind of meter mounting, analogue
Dimensions (W x H x D) 144x144mm