Product code: P4SMW33A TRTB
Manufacturer: FAGOR
Manufacturer code: P4SMW33A TRTB
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Diode: TVS
Mounting SMD
Case SOD123W
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 28.2V
Max. forward impulse current 9A
Type of diode transil
Breakdown voltage 33V