NEXPERIA - PESD12VL1BA,115 - ESD Protection Device, TVS, 15.9 V, SOD-323, 2 Pins, 12 V, PESD1 Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD12VL1BA,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD12VL1BA,115
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD12VL1BA,115 - ESD Protection Device, TVS, 15.9 V, SOD-323, 2 Pins, 12 V, PESD1 Series