NEXPERIA - PESD12VS1UB,115 - ESD Protection Device, TVS, 15 V, SOD-523, 2 Pins, 12 V, PESD1 Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD12VS1UB,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD12VS1UB,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD12VS1UB,115 - ESD Protection Device, TVS, 15 V, SOD-523, 2 Pins, 12 V, PESD1 Series