NEXPERIA - PESD12VS5UD,115 - ESD Protection Device, 24 V, TSOP, 6 Pins, 12 V, PESDxS5UD Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD12VS5UD,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD12VS5UD,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD12VS5UD,115 - ESD Protection Device, 24 V, TSOP, 6 Pins, 12 V, PESDxS5UD Series