NEXPERIA - PESD15VL1BA,115 - ESD Protection Device, TVS, 25 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, PESD1 Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD15VL1BA,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD15VL1BA,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD15VL1BA,115 - ESD Protection Device, TVS, 25 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, PESD1 Series