NEXPERIA - PESD15VS1UB,115 - ESD Protection Device, TVS, 18 V, SOD-523, 2 Pins, 15 V, PESD1 Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD15VS1UB,115-1
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD15VS1UB,115
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD15VS1UB,115 - ESD Protection Device, TVS, 18 V, SOD-523, 2 Pins, 15 V, PESD1 Series