NEXPERIA - PESD15VS2UQ,115 - ESD Protection Device, 40 V, SOT-663, 3 Pins, 15 V, PESDxS2UQ Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD15VS2UQ,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD15VS2UQ,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD15VS2UQ,115 - ESD Protection Device, 40 V, SOT-663, 3 Pins, 15 V, PESDxS2UQ Series