NEXPERIA - PESD15VS5UD,115 - ESD Protection Device, 33 V, TSOP, 6 Pins, 15 V, PESDxS5UD Series
Product code:
PESD15VS5UD,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD15VS5UD,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD15VS5UD,115 - ESD Protection Device, 33 V, TSOP, 6 Pins, 15 V, PESDxS5UD Series