NEXPERIA - PESD24VL1BA,115 - ESD Protection Device, TVS, 27.8 V, SOD-323, 2 Pins, 24 V, PESD2 Series
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
PESD24VL1BA,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD24VL1BA,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD24VL1BA,115 - ESD Protection Device, TVS, 27.8 V, SOD-323, 2 Pins, 24 V, PESD2 Series