NEXPERIA - PESD24VL2BT,215 - ESD Protection Device, 70 V, TO-236AB, 3 Pins, 24 V, 200 W, PESDxL2BT Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD24VL2BT,215
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD24VL2BT,215
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD24VL2BT,215 - ESD Protection Device, 70 V, TO-236AB, 3 Pins, 24 V, 200 W, PESDxL2BT Series