NEXPERIA - PESD24VS5UD,115 - ESD Protection Device, 52 V, SC-74, 6 Pins, 24 V, PESDxS5UD Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD24VS5UD,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD24VS5UD,115
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD24VS5UD,115 - ESD Protection Device, 52 V, SC-74, 6 Pins, 24 V, PESDxS5UD Series