NEXPERIA - PESD2CANFD24U-UX - ESD Protection Device, 42 V, SOT-323, 3 Pins, 24 V
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD2CANFD24U-UX
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD2CANFD24U-UX
Add to Cart
Specification for NEXPERIA - PESD2CANFD24U-UX - ESD Protection Device, 42 V, SOT-323, 3 Pins, 24 V