NEXPERIA - PESD2CANFD24U-UX - ESD Protection Device, 42 V, SOT-323, 3 Pins, 24 V
Product code:
PESD2CANFD24U-UX
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD2CANFD24U-UX
Specification for NEXPERIA - PESD2CANFD24U-UX - ESD Protection Device, 42 V, SOT-323, 3 Pins, 24 V