NEXPERIA - PESD2CANFD27V-TR - ESD Protection Device, 44 V, SOT-23, 3 Pins, 27 V
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD2CANFD27V-TR
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD2CANFD27V-TR
Add to Cart
Specification for NEXPERIA - PESD2CANFD27V-TR - ESD Protection Device, 44 V, SOT-23, 3 Pins, 27 V