NEXPERIA - PESD2CANFD27V-UX - ESD Protection Device, 44 V, SOT-323, 3 Pins, 27 V
Product code:
PESD2CANFD27V-UX
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD2CANFD27V-UX
Specification for NEXPERIA - PESD2CANFD27V-UX - ESD Protection Device, 44 V, SOT-323, 3 Pins, 27 V