NEXPERIA - PESD2CANFD27V-UX - ESD Protection Device, 44 V, SOT-323, 3 Pins, 27 V
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD2CANFD27V-UX
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD2CANFD27V-UX
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for NEXPERIA - PESD2CANFD27V-UX - ESD Protection Device, 44 V, SOT-323, 3 Pins, 27 V