NEXPERIA - PESD3V3L1UL,315 - ESD Protection Device, 11 V, DFN1006, 2 Pins, 3.3 V
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
PESD3V3L1UL,315
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD3V3L1UL,315
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD3V3L1UL,315 - ESD Protection Device, 11 V, DFN1006, 2 Pins, 3.3 V