NEXPERIA - PESD3V3L2UM,315 - ESD Protection Device, 13 V, DFN1006, 3 Pins, 3.3 V, 250 mW, PESDxL2UM Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD3V3L2UM,315
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD3V3L2UM,315
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD3V3L2UM,315 - ESD Protection Device, 13 V, DFN1006, 3 Pins, 3.3 V, 250 mW, PESDxL2UM Series