NEXPERIA - PESD3V3S1UB,115 - ESD Protection Device, TVS, 20 V, SOD-523, 2 Pins, 3.3 V, PESD3 Series
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
PESD3V3S1UB,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD3V3S1UB,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD3V3S1UB,115 - ESD Protection Device, TVS, 20 V, SOD-523, 2 Pins, 3.3 V, PESD3 Series