NEXPERIA - PESD3V3S4UF,115 - ESD Protection Device, 11 V, XSON, 6 Pins, 3.3 V
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
PESD3V3S4UF,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD3V3S4UF,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD3V3S4UF,115 - ESD Protection Device, 11 V, XSON, 6 Pins, 3.3 V