NEXPERIA - PESD3V3S4UF,115 - ESD Protection Device, 11 V, XSON, 6 Pins, 3.3 V
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD3V3S4UF,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD3V3S4UF,115
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD3V3S4UF,115 - ESD Protection Device, 11 V, XSON, 6 Pins, 3.3 V