NEXPERIA - PESD5V2S2UT,215 - ESD Protection Device, TVS, 20 V, SOT-23, 3 Pins, 5.2 V, PESD5 Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD5V2S2UT,215
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD5V2S2UT,215
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD5V2S2UT,215 - ESD Protection Device, TVS, 20 V, SOT-23, 3 Pins, 5.2 V, PESD5 Series