NEXPERIA - PESD5V5U1BCSFYL - ESD Protection Device, 9 V, DSN0603, 2 Pins, 5.5 V, PESD5 Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PESD5V5U1BCSFYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PESD5V5U1BCSFYL
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PESD5V5U1BCSFYL - ESD Protection Device, 9 V, DSN0603, 2 Pins, 5.5 V, PESD5 Series