NEXPERIA - PTVS12VP1UP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS12VP1UP,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS12VP1UP,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS12VP1UP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins