NEXPERIA - PTVS12VS1UTR,115 - TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins
Product code:
PTVS12VS1UTR,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS12VS1UTR,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS12VS1UTR,115 - TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins