NEXPERIA - PTVS12VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 12 V, 29 V, SOD-964, 2 Pins
Product code:
PTVS12VZ1USKYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS12VZ1USKYL
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS12VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 12 V, 29 V, SOD-964, 2 Pins